MEIST

Auto Lüliti OÜ

Peamiseks tegevusalaks on raske- ja eritehnika elektritööd. Lisaks teostame masinatele remonti, hooldust, diagnostikat ning täidame kliimaseadmeid. Samuti projekteerime pealisehitisi vastavalt kliendi soovidele, teeme masinate ümberehitustöid ja paigaldame lisaseadmeid.
Tegeleme ka korvtõstukite müügi, hoolduse, remondi ja komplekteerimisega.

Meie pädevad tehnikud teevad kõik vajaliku, et masin töötaks nõuetekohaselt.

Masinad vajavad hooldust või remonti enamasti tööobjektidel. Meil on selleks hooldusbuss, mis on varustatud vajalikuga, et töid teostada kliendi juures. Kui teie masinad või seadmed vajavad suuremat remonti, siis toimub see meie töökojas Pärnumaal, Saugas.

Oleme töövälisel ajal paindlikud, et tagada kiire abi ka väljaspool tööaega.

Auto Lüliti loodud ja juurutatud juhtimissüsteemi vastavust kvaliteedijuhtimissüsteemi standardi ISO 9001, keskkonnajuhtimissüsteemi standardi ISO 14001 nõuetele kinnitavad Bureau Veritas poolt välja antud sertifikaadid.

Auto Lüliti OÜ on Eesti Kaubandus-tööstuskoja liige

MISSIOON

Meie missioon on pakkuda kliendile kvaliteetset teenust seejuures olles keskkonnasõbralik ja turvaline ning meeldiv töökeskkond töötajale.

VISIOON

Visioon on olla rahvusvaheliselt tuntud ja hinnatud teenusepakkuja.

TEGEVUSPÕHIMÕTTED

Aus asjaajamine
Keskkonnasäästlikkus
Kvaliteetne ja parim teenus

PROJEKTID

Auto Lüliti OÜ arendustegevusele ja põhivara soetamisele on toeks olnud Euroopa Liidu toetusmeetmed EAS ja PRIA vahendusel.

Projekt: Mobiilse töökoja seadmete soetamine
Projekti nr: 619217672678
Projekti eesmärk on mitmekesistada Auto Lüliti OÜ pakutavaid teenuseid ning tõsta teenuste kvaliteeti, aidata kaasa ettevõtluse arendamisele ja uute töökohtadele loomisele.

Vajalikku põhivara aitab soetada LEADER meede Pärnu Lahe Partnerluskogu ja PRIA vahendusel.

Projekt: Maapiirkonnas majandustegevuse mitmekesistamine
Projekti nr: 64001800094
Projekti eesmärk on mitmekesistada ja laiendada Auto Lüliti OÜ majandustegevust, kaasajastada ja parendada töökeskkonda ning kiirendada tööprotsesse.

Projekt: Investeeringud majandustegevuse mitmekesistamiseks
Projekti nr: 64001900118
Projekti eesmärk on tõsta teenuste osutamise võimekust, laiendada ettevõtte tegevusala, suurendada meeskonda ja parandada kuluefektiivsust.